Durere/Nevralgie
Durere/Nevralgie
Producator: Zentiva
Stoc: În Stoc
Acid Acetilsalicilic 500 x 20 comprimateDescriere:Acid Acetilsalicilic Zentiva în doze medii are acţiune analgezică şi antipiretică, în doze mari (3 – 4 g pe zi) are acţiune antiinflamatoare.Ca analgezic şi antipiretic este indicat pentru:
combatere..
2,50 Lei
Fără TVA:2,29 Lei
Producator: LABORMED PHARMA
Stoc: În Stoc
Acid Acetilsalicilic 500mg x 20 comprimate - LabormedDescriere:Acid Acetilsalicilic Labormed face parte din categoria medicamentelor antiinflamatoare nesteroidiene şi conţine acid acetilsalicilic. Acesta este utilizat pentru : combaterea durerilor de..
2,00 Lei
Fără TVA:1,83 Lei
Producator: RICHTER
Stoc: În Stoc
Acid Acetilsalicilic 500mg x 30 comprimate - RichterDescriere:Acest medicament conține ca substanță activă acid acetilsalicilic și aparține unui grup de medicamente
numit antiinflamatoare nesteroidiene cu proprietăți de reducere a durerii, febrei și..
4,00 Lei
Fără TVA:3,67 Lei
Producator: KRKA
Stoc: În Stoc
Acid Acetilsalicilic 75mg x 30 comprimate gastrorezistenteDescriere:Acid acetilsalicilic Krka conține acid acetilsalicilic, care, atunci când este utilizat în doze mici, aparține
unui grup de medicamente numite antiagregante plachetare. Trombocitele..
3,50 Lei
Fără TVA:3,21 Lei
Producator: TEVA PHARMACEUTICALS
Stoc: În Stoc
Adagin 200 mg, 10 comprimate, Teva PharmaceuticalsDescriere:Adagin face parte din grupa medicamentelor denumite AINS (medicamente antiinflamatoare nesteroidiene) care acţionează reducând durerea, inflamaţia şi febra.Adagin 200 mg este utilizat pentru..
6,00 Lei
Fără TVA:5,50 Lei
Producator: ACTAVIS
Stoc: În Stoc
Adagin 400mg, 10 comprimate, ActavisDescriere:Adagin face parte din grupa medicamentelor denumite AINS (medicamente antiinflamatoare nesteroidiene) care acţionează reducând durerea, inflamaţia şi febra.Adagin 400 mg este utilizat pentru a calma durer..
7,50 Lei
Fără TVA:6,88 Lei
Producator: Pfizer
Stoc: În Stoc
Advil Ultra Forte 400mg x 10 capsule moiDescriere:Beneficii:Advil Ultra Forte conţine ca substanţă activă ibuprofenul, care aparţine grupului de medicamente
denumite antiinflamatoare nesteroidiene (cunoscute ca AINS) şi sunt utilizate pentru a calma..
16,00 Lei
Fără TVA:14,68 Lei
Producator: BAYER
Stoc: În Stoc
Alka Seltzer 10 comprimate efervescenteDescriere:Alka-Seltzer este utilizat ca: • Analgezic si antipiretic pentru: combaterea durerilor de intensitate slaba sau moderata, in cefalee, mialgii, dureri reumatice articulare si periarticulare, nevralgii, ..
18,00 Lei
Fără TVA:16,51 Lei
Producator: Sanofi
Stoc: În Stoc
Antinevralgic Forte 20 comprimate SANOFIDescriere:Proprietati: Pentru adulţi şi adolescenţi cu vârsta de 12 ani şi peste: pentru tratamentul acut al cefaleei uşoare sau moderate în episoadele de migrenă cu sau fără
aură,pentru tratamentul cefaleei d..
15,00 Lei
Fără TVA:13,76 Lei
Producator: Sanofi
Stoc: În Stoc
Antinevralgic P 20 comprimate SANOFIDescriere:Proprietati:Tratamentul simptomatic în:Dureri de intensitate uşoară până la moderată cu diferite localizări (cefalee, migrene, nevralgii,
dentalgii, mialgii, artralgii, dureri postoperatorii).
Stări feb..
12,50 Lei
Fără TVA:11,47 Lei
Producator: BIOEEL
Stoc: În Stoc
Aspaco 20 comprimateDescriere:ASPACO este indicat pentru tratamentul simptomatic de scurtă durată al durerilor de intensitate uşoară până la moderată, cu diferite localizări: dureri de cap, migrenă, dureri de dinţi, dureri ale muşchilor sau articulaţ..
11,00 Lei
Fără TVA:10,09 Lei
Producator: Biofarm
Stoc: În Stoc
Bioflu Baby 120mg/5ml sirop 100ml Descriere:Acest medicament conţine paracetamol. Se utilizează pentru tratamentul eficace al durerilor de intensitate uşoară până la moderată, de exemplu dureri de dinţi, dureri de cap, dureri în gât, dureri musculare..
12,00 Lei
Fără TVA:11,01 Lei
Producator: STADA
Stoc: În Stoc
Buprofess 400mg x 10 plicuri - StadaDescriere:Ibuprofen, substanța activă din Buprofess, aparține unui grup de medicamente denumite medicamente antiinflamatoare nesteroidiene (AINS). Aceste medicamente asigură ameliorare prin modificarea modului în c..
16,00 Lei
Fără TVA:14,68 Lei
Producator: TERAPIA
Stoc: În Stoc
Codamin P 20 de comprimateDescriere:Codamin P este un medicament pentru combaterea durerii, cu administrare orala, disponibil fara prescriptie medicala, fiind o combinatie de trei substante active: codeina (sub forma de codeina fosfat hemihidrat):are..
8,50 Lei
Fără TVA:7,80 Lei
Producator: UPSA
Stoc: În Stoc
Efferalgan 1000 mg x 8 comprimate efervescenteDescriere:Efferalgan este indicat în tratamentul simptomatic al durerilor cum sunt dureri de cap, stări gripale, dureri de dinţi, dureri ale muşchilor sau în caz de menstruaţie dureroasă şi tratamentul si..
12,50 Lei
Fără TVA:11,47 Lei
Producator: UPSA
Stoc: În Stoc
Efferalgan 500 mg x 16 comprimate efervescenteDescriere:Efferalgan este indicat în tratamentul simptomatic al durerilor de intensitate uşoară până la moderată, cu diferite localizări (dureri de cap, dureri de dinţi, dureri ale muşchilor sau articulaţ..
12,00 Lei
Fără TVA:11,01 Lei
Producator: UPSA
Stoc: În Stoc
Efferalgan pentru copii 30mg/ml solutie orala -UpsaDescriere:Efferalgan pentru copii este indicat pentru tratamentul simptomatic al febrei şi/sau durerilor, cum ar fi dureri de cap, gripă, dureri de dinţi, dureri musculare. Indicatii:Efferalgan pentr..
14,50 Lei
Fără TVA:13,30 Lei
Producator: UPSA
Stoc: În Stoc
Efferalgan Vitamina C x 20 comprimate efervescenteDescriere:Efferalgan Vitamine C este indicat în tratamentul simptomatic al durerilor de intensitate uşoară până la moderată sau/şi al stărilor febrile , cum sunt dureri de cap, stări gripale, dureri d..
12,50 Lei
Fără TVA:11,47 Lei
Producator: WALMARK
Stoc: În Stoc
Etrixenal gel, 100 mg/g , 55 g , Walmark Descriere:Medicamentul este un gel aplicat local pe piele, cu efect analgezic și antiinflamator. Ca urmare a aplicării, durerea și umflatura sunt reduse, iar handicapul fizic este depășit.Proprietati:Etri..
19,00 Lei
Fără TVA:17,43 Lei
Producator: Gedeon Richter
Stoc: În Stoc
Fasconal 20 comprimate -Gedeon RomaniaDescriere:Beneficii:Fasconal conţine o combinaţie a patru substanţe active: acid acetilsalicilic, paracetamol, codeină şi
cafeină.
Fasconal este un analgezic utilizat pentru tratamentul simptomatic de scurtă du..
9,50 Lei
Fără TVA:8,72 Lei
Producator: Gedeon Richter
Stoc: În Stoc
Fasconal Pro 10 comprimate filmate - Gedeon RichterDescriere:Fasconal Pro conţine ca substanţe active paracetamol şi propifenazonă, ambele ajutând la scăderea durerii şi febrei, şi cafeină, în cantitate redusă.Este indicat la adulţi şi adolescenţi (c..
8,00 Lei
Fără TVA:7,34 Lei
Producator: Sanofi
Stoc: În Stoc
Ibalgin Duo 400mg/100mg x 10 comprimate filmate - SanofiDescriere:Ibalgin DUO conține două substanțe active: ibuprofen și cafeină.Ibuprofenul aparține unui grup de medicamente denumite medicamente antiinflamatoare nesteroidiene (AINS). AINS realizeaz..
14,00 Lei
Fără TVA:12,84 Lei
Producator: Arena Group
Stoc: În Stoc
Ibuprofen 400mg x 10 coprimate - ArenaDescriere:Ibuprofen Arena face parte din grupa medicamentelor denumite AINS (medicamente antiinflamatoare
nesteroidiene) care acţionează reducând durerea, inflamaţia şi febra.
Ibuprofen Arena este utilizat pent..
11,00 Lei
Fără TVA:10,09 Lei
Producator: SANDOZ
Stoc: În Stoc
Ketifexin 50mg granule pentru solutie orala 10 plicuri -SandozDescriere:Ketifexin conţine substanţa activă ketoprofen, sub formă de lizinat. Aparţine unui grup de
medicamente denumite antiinflamatoare nesteroidiene sau AINS.
Ketifexin se utilizează..
19,00 Lei
Fără TVA:17,43 Lei